En değerli sermayemiz ‘çalışanlarımız’

Yazılım sektöründe faliyet gösteren bir firma olarak, en değerli sermayemizin çalışanlarımız olduğunun farkındayız.

Çalışanlarımızı, üniversiteler ile bağını koparmadan sektörde uzmanlık kazanabilmeleri için teşvik ediyoruz.Yüksek eğitimli gençlerin sektöre kazanımlarını sağlamak için Meslek Yüksek Okulları ve Üniversiteler ile sürekli iletişim içersindeyiz.

Çalışanlarına huzurlu ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunarken; ‘Kendini yönet, birimini yönet’ felsefesi ile esnek ve güvene dayalı bir çalışma modeli uyguluyoruz.

Aktif Açık Pozisyonumuz bulunmamaktadır.

Yetenek kazandırmayı sadece şirketimiz için değil sektörümüz ve ülkemiz içinde büyük bir kazanç olarak değerlendiriyoruz.

Seçme ve yerleştirmede Amacımız, eşit fırsat ilkesiyle şirketimize ve eko sistemimize eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, dinamik, kendisini, takımını ve işini geliştirme potansiyeli olan, değerlerimizi benimseyip sahip çıkacak yetenekler kazandırmaktır.

Çalışanlarımıza gelişimlerini desteklemek için sürekli öğrenme ve bilgilenmeyle dayalı bir bir eğitim platformu ile rehberlik ediyoruz. Çalışanların kendi uzmanlık alanları içinde kendilerini ve işlerini geliştirmeleri amacıyla eğitim programlarını kurumsal hedefler ve kişisel gereksinimler göre farklılaştırarak gelişme katkı sağlıyoruz.

Stratejik planlarla belirlenen hedeflere ulaşmada en büyük güç değerlerimizi benimsemiş ve tüm performansıyla bu hedefleri yakalamayı amaçlayan çalışanlardır.Bu nedenle çalışanlarımızı kendilerini gerçekleştirme konusunda destekliyoruz.